(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-54398655-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

10. 2. 2015

V návaznosti na zveřejněný plán výstavby předimenzovaných polyfunkčních domů v rámci dostavby OC Lužiny jsme připravili návrh připomínek pro řízení EIA, které můžete jako občané podávat. Podání je třeba učinit do středy 18. února 2015 na  odbor životního prostředí Magistrátu Hlavního města Prahy. Další připomínky můžete do navrženého doplňovat dle svého uvážení.

připomínky k dokumentaci OC Lužiny (verzi ve formátu doc pošleme emailem na vyžádání).

Na konci léta respektive na začátku podzimu je očekáváno veřejné projednávání. Je třeba, aby se ho zúčastnilo, co nejvíc obyvatel Prahy 13.  Zásadní bude především územní řízení, v rámci nějž bude velice záležet na postoji naší městské části. Za tímto účelem chceme na nejbližším jednání zastupitelstva prosazovat usnesení zastupitelstva, které tuto stavbu jednoznačně odmítne.

dokumentaci k EIA si můžete prohlédnout zde:

 

 

 

 Zajímáte se o dění na Praze 13 a chcete být informováni? Zaregistrujte svoji e-mailovou adresu a nechte si zasílat zpravodaj Strany zelených na Praze 13.
Registrovat e-mail


Chcete se stát členem Strany zelených na Praze 13, nebo vás zajímá naše činnost? Kontaktujte nás na adrese: praha13(@)zeleni.cz
TOPlist